Intra a Nutria

produkty Intra a NUTRIA
Vážení přátelé,
dovolte, abychom Vám nabídli speciální bylinnou směs INTRA a směs výtažků z ovoce a zeleniny NUTRIA

Produkty Intra a Nutria jsou zařazeny do kategorie doplňků stravy (potravinové doplňky). Užívají se jako prevence i jako doplňky stravy během léčby. Mohou je užívat dospělí i děti, zdraví i nemocní.
Jedná se o dva klíčové produkty kanadské spol. Lifestyles, která nabízí své výrobky již od roku 1989. Intra a Nutria se řadí mezi nejlepší a nejoblíbenější produkty na světě ve své kategorii.

Nakupujte za nové, nižší ceny! Také můžete využít možnosti nákupu se slevou!

 

INTRA


INTRA je produkt, ve kterém se spojují poznatky moderní vědy a moderní postupy s moudrostí a zkušenostmi získávanými během několika staletí. Výsledkem je bylinný přípravek, který si získal důvěru uživatelů již v mnoha zemích.
INTRA obsahuje výtažky z 23 druhů rostlin vybraných tak, aby jejich příznivé účinky zasáhly všechny systémy lidského organizmu. Její užívání je snadné a možné pro všechny bez ohledu na věk, nebo zdravotní problémy.
Působení INTRY je komplexní – pomáhá tělu při regeneraci a zbavování se toxických látek, pozitivně ovlivňuje posilování imunitního systému. Působí jako prevence proti civilizačním chorobám, dodává tělu energii a látky, které lidský organizmus potřebuje. Díky vyváženému složení je INTRA vhodným doplňkem stravy pro zdravé i nemocné.
Na samostatné stránce více informací...

NUTRIA


Kapsle NUTRIA jsou směsí jedinečné kombinace přírodních extraktů několika druhů vysoce jakostních plodů ekologicky čistého ovoce a zeleniny. Poskytuje jejich kompletní živiny (minerály, stopové prvky a vitamíny).
NUTRIA také obsahuje vyvážené množství antioxidantů a fytoživin nacházejících se v čerstvém ovoci a zelenině. Vše je doplněno organicky vázaným selenem. Ve dvou kapslích je množství fytoživin odpovídající dvěma porcím čerstvých rajčat a jedné porci čerstvé brokolice.
NUTRIA pomáhá chránit organizmus před volnými radikály, toxickými a chemickými látkami a podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu. Výzkumy vědců ukázaly, že přírodní složky lykopén a sulforaphan obsažené v NUTRII mají schopnost chránit buňky lidského těla a jsou i účinnou prevencí proti rakovině.
Na samostatné stránce více informací...

 

INTRA A NUTRIA - SPOLU NEJLÉPE

Nejlépe je užívat produkty Intra a Nutria spolu dohromady. Zkušenosti uživatelů totiž potvrzují, že nejlepších výsledků dosahují ti, kdo užívají produkt Intra a produkt Nutria spolu. Je to logické: Intra obsahuje jiné látky než Nutria a proto pomáhá organizmu jiným způsobem. Nutria zase působí v organizmu jiným způsobem, než Intra. Co je ale nejdůležitější? Že Intra a Nutria "spolupracují"! Oba produkty jsou sestaveny tak, aby se jejich účinky doplňovaly a vzájemně posilovaly.
Intra se stará o to, aby byly posíleny jednotlivé systémy v organizmu a uvádí je do vzájemné rovnováhy. Nutria dodává především antioxidanty a pomáhá nás chránit před útoky volných radikálů. Proto naše doporučení užívat produkty spolu. Intra + Nutria. Jak říká slogan společnosti Lifestyles: "Některé věci spolu fungují lépe".

POZNÁMKA: Chcete užívat pouze jeden z produktů? Je to v pořádku! Intra působí skvěle i samostatně a Nutria rovněž! Můžete tedy užívat pouze jeden z produktů a bude jistě spokojeni. Ale zkušenosti uživatelů říkají jasně: Intra a Nutria působí nejlépe spolu!


komplet_nastole.jpg.jpg

Intra a Nutria - slevy!

Každý zákazník může získat slevu na všechny produkty Lifestyles.
Zde je více informací.

logo

 

© 2007 - 2012 Samuel Kaleta. All rights reserved.
Použité zdroje informací: reklamní a informační materiály firmy Lifestyles, zkušenosti uživatelů a distributorů, encyklopedie wikipedia.org a další volně dostupné materiály.
Pokud není uvedeno jinak, nejedná se zde o oficiální texty společnosti Lifestyles.
Lifestyles®, Lifestyles U.S.A.®, Lifestyles CANADA®, and Lifestyles EURO® are registered trademarks.
Nutria™ and Intra™ are trademarks of The Lifestyles Corporation.